Wakacje już za mniej niż dwa tygodnie. Uczniowie myślami są już na obozach, koloniach, wyjazdach wakacyjnych ze znajomymi. Już za chwilę rozpocznie się przerwa od nauki, która będzie trwała całe dwa miesiące. Po niej uczniowie wrócą do szkół z bagażem świeżych sił do nauki, jednak już teraz nauczyciele powinni zastanowić się, jakie wydawnictwo im w tej nauce pomoże. Wsip podręczniki z księgarni internetowej oferuje już od wielu lat – od lat nie zawodzi nauczycieli, uczniów i rodziców. Warto bliżej przyjrzeć się temu wydawnictwu i sprawdzić, czemu warto postawić na podręczniki od WSiP

Czemu wydawnictwo WSiP jest godne uwagi?

Na rynku dostępnych jest tak wiele wydawnictw, masa różnych książek i pomocy naukowych. Chcąc wybrać najlepsze z nich dla swoich uczniów, nauczyciele mogą spotkać się z niemałym problemem. Jesteśmy pewni, że doświadczeni nauczyciele nie raz korzystali już z podręczników WSiP. Wydawnictwo istnieje od 1945 roku! Tak długi staż na rynku to dowód świetnej pracy osób przygotowujących materiały szkolne dla wydawnictwa. Wiele pokoleń korzystało z podręczników WSiP podczas nauki w szkole. Ty także się nie zawiedziesz. 

Cały czas udoskonalamy nasze wydania dla Was!

Nauka cały czas idzie do przodu. W parze z technologią, nowymi odkryciami, nowymi sposobami nauki. O tym wszystkim pamiętają autorzy podręczników WSiP. Od lat zmieniamy się dla Was tylko na lepsze. W naszych podręcznikach co roku znajdziecie zaktualizowaną wiedzę. Spraw, by następne dziesięć miesięcy nauki z podręcznikami WSiP było równie efektywne, co wszystkie poprzednie. 

Nauka od przedszkola, aż do zawodu

Podręczniki WSiP to nie tylko książki dla szkoły podstawowej. To także materiały do nauki dla przedszkolaków, uczniów szkół średnich – liceów i techników. Z nami możesz uczyć się nie tylko w szkole. WSiP oferuje podręczniki dla uczniów na wszystkich poziomach nauczania. Z nami przygotujesz się także do matury – najważniejszego egzaminu w życiu każdego ucznia, który często wpływa na to, jak będzie wyglądała jego dalsza nauka czy kariera zawodowa. 

Daniel